Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie?
Witamy

NMSZCZECIN.

Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie?.

12 listopada, 2017
Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie?

Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie?

Danfoss Link – Wydajniejsze zarządzanie systemem ogrzewania domu lub mieszkania

Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie? Od ponad roku czasu jestem użytkownikiem systemu Danfoss Link. W domu posiadam kondensacyjny piec gazowy. Dzięki temu, jednoznacznie mogę stwierdzić, że system skutecznie wpływa na niższe rachunki za gaz oraz ułatwia utrzymanie preferowanych temperatur w pokojach. Wg producenta możesz zaoszczędzić do 30% kosztów ogrzewania (przyjmując za punkt wyjścia zużycia przeciętnego europejskiego gospodarstwa domowego) dzięki indywidualnym ustawieniom temperatury w każdym pomieszczeniu. Statystycznie obniżenie temperatury w domu o 1°C daje oszczędność około 5% energii. Wykonaj test, aby obliczyć swoje oszczędności:

Oblicz ile możesz zaoszczędzić.

Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie? Sterowanie systemem odbywa się przez panel centralny lub aplikację w smartfonie. Dodatkowo, wszystkie termostaty Danfoss Link™ Connect należące do systemu i inne jego elementy są sterowane radiowo przez panel centralny Danfoss Link™ CC znajdujący się w domu. Panel ten łączy się z aplikacją w smartfonie co umożliwia zmianę temperatury z dowolnego miejsca. Sterowanie całym systemem jest bardzo proste.

Sama instalacja urządzeń i rozruch Danfoss Link zależy od ilości komponentów. Jeżeli w mieszkaniu posiadasz tylko grzejniki jest to bardzo proste. Przy ogrzewaniu podłogowym trochę się komplikuję ale bez pomocy specjalisty można to zrobić.

Ciekawe cechy produktu:

OGRZEWANIE MOŻNA DOSTOSOWAĆ DO INDYWIDUALNEGO RYTMU DNIA:

Raz zaprogramowane ogrzewanie automatycznie obniża temperaturę, gdy nikogo nie ma w domu, lub gdy mieszkańcy śpią. Zaprogramuj harmonogram ogrzewania na każdy dzień tygodnia, spontaniczne zmiany są możliwe w dowolnym momencie.

STAN OGRZEWANIA WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ WIDOCZNY
W MGNIENIU OKA:

Aplikacja Link™ pokazuje przegląd temperatur we wszystkich pomieszczeniach i umożliwia ich szybkie i wygodne korekty.

FUNKCJA URLOP:

Umożliwia obniżenie temperatury w pomieszczeniach podczas urlopu do poziomu „ochrony przed zamarznięciem“. Automatyczne rozpoznawanie niebezpiecznych zakresów temperatur zapobiega zamarzaniu rur.

WYKRYWANIE OTWARTYCH OKIEN:

Automatyczne zatrzymanie ogrzewania w przypadku silnego spadku temperatury podczas wietrzenia

FUNKCJA ANTYBLOKUJĄCA:

Żeby zachować sprawność i jak najlepszy stan zaworu grzejnikowego, jest on automatycznie i regularnie poruszany.

Czytaj więcej na stronie producenta…

Czy jest prosty sposób na inteligentne ogrzewanie? Śmiało mogę powiedzieć TAK. Rozważamy instalacje takiego systemu w naszych mieszkaniach aby wprowadzić inteligentne rozwiązania w domach. ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ.

Autor

Arek.

Comments are closed here.