Nmszczecin mieszkania pod klucz- pakiet all inclusive
Witamy

NMSZCZECIN.

Mieszkania Pod Klucz – Pakiet „All inclusive”.

9 lutego, 2020
Nmszczecin mieszkania pod klucz- pakiet all inclusive

Kompleksowy projekt i remont mieszkania pod klucz

Projekt i remont nowego mieszkania pod klucz, to nie jest łatwe zadanie. Wiemy to doskonale, dlatego właśnie powstała nasza oferta mieszkania pod klucz. Czasami ilość prac do wykonania i skoordynowania powoduje, że nowi właściciele mieszkania, zamiast się nim cieszyć, wspominają to jak najgorszy okres w życiu. Zgaduje że coś już o tym wiesz i chcesz tego uniknąć. Z nami projektowanie i remontowanie nowego mieszkania to czysta przyjemność, przy okazji zawarta w pakietach 🙂
Czy znasz już nasz „pakiet komfortowy” ? Mam nadzieję że tak!
Może się jednak zdarzyć tak nie że jest dla Ciebie wystarczający.

Cenisz sobie swój czas, jeśli chcesz poświęcić się pracy zawodowej, rodzinie lub pasji. Kiedy chcesz robić to, co dla Ciebie najważniejsze, a nie szukać mebli, lamp i dodatków. Skorzystaj z oferty mieszkania pod klucz „all inclusive”
W ramach tego pakietu, otrzymasz wszystko to, co znajduje się w pakiecie komfortowym:

„Komfortowe” mieszkanie pod klucz

Dla uporządkowania przypomnę Ci co oferujemy w ramach pakietu komfortowego:

 • Odbiór mieszkania
 • Projekt mieszkania
 • Zakupy materiałów
 • Transport i logistykę
 • Wszystkie prace wykończeniowe
 • Ułożone podłogi i listwy
 • W pełni wykończona łazienka
 • Nadzór projektanta nad realizacją
 • Dwa lata gwarancji


Czego chcieć więcej? Na przykład lamp! I mebli w kuchni! I jeszcze kilku innych rzeczy!

Ja chcę mieć wszystko! Czyli mieszkanie pod klucz „All inclusive” w praktyce

Zaczniemy od mebli, wiadomo że mieszkanie bez nich jest trudne do użytkowania. Meble w naszych mieszkaniach pod klucz dzielimy na dwie grupy. Pierwszą z nich są meble produkowane na wymiar. Takie meble montujemy zawsze w kuchni oraz we wnękach na szafy. Tylko w ten sposób możemy dostosować nowe mieszkanie do Twoich wyjątkowych potrzeb. A skoro już jesteśmy przy kuchni. W ramach tego pakietu, w cenie masz także wszystkie niezbędne urządzenia AGD. Jest więc zamontowana:

 • Lodówka
 • Zmywarka
 • Płyta grzewcza
 • Piekarnik
 • Zlewozmywak wraz z baterią
 • Okap

Drugą grupą mebli są meble wolnostojące. Tutaj wybór gotowych rozwiązań jest tak obszerny, że zamawianie tych mebli na wymiar, było by marnowaniem Twoich pieniędzy. Podczas projektowania uzgadniamy warianty i styl wyposażenia Twojego nowego mieszkania. W trakcie realizacji kupujemy dla Ciebie wszystko, od kanapy aż po stół. Urządzamy każde pomieszczenie zgodnie z jego przeznaczeniem. Urządzimy idealnie salon, sypialnie i pokój dla dziecka.

Niech stanie się jasność! Lampy sufitowe – praktyczna dekoracja

Wykańczając mieszkanie pod klucz, w ramach pakietu „all inclusive” zaprojektujemy dla Ciebie cały rozkład oświetlenia oraz dobierzemy do niego odpowiednie lampy. Zadbamy o równomierne światło górne, a także nastrojowe lampy dodatkowe, doświetlające wnętrze. Ale to nie wszystko. Przecież nie chodzi tylko o światło. W dzień, kiedy słońce wpada przez okna, Twoje lampy będą perfekcyjnym zwieńczeniem stylu całego mieszkania. Będziesz dumny z designu i masz gwarantowany podziw w oczach sąsiadów 🙂 Gdyby jednak słońca było zbyt wiele….

Dekoracje okienne w nowym mieszkaniu

Ok, w Polsce słońca rzadko jest zbyt wiele 🙂 Ale jeśli zapragniesz większej prywatności, nasze osłony okienne będą na to czekały. Są dopełnieniem całości. Tworzą klimat wnętrza i harmonizują się z otoczeniem. Najczęściej są to stylowe firany i zasłony, rolety rzymskie lub żaluzje drewniane. Ale… to nie wszystko. Możliwości jest naprawdę wiele i tworząc projekt mieszkania pod klucz w ramach pakietu „all inclusive” zadbamy, aby na Twoich oknach było to co lubisz, w takiej formie, która nie tylko wygląda świetnie ale i świetnie się sprawuje.

Nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania

Mając wszystko to, co wymieniliśmy, możesz już zamieszkać w najlepszym stylu. Żeby to było możliwe bez dodatkowych nakładów i stresów, bierzemy na siebie sprzątanie całości po remoncie 🙂 Tak, tak…Żadnego latania z odkurzaczem. Posprzątamy i przygotujemy wszystko tak samo jak w ramach innych pakietów. A na całość prac udzielimy gwarancji.
Chcemy żebyś skupił się na tym co najważniejsze. Na pozytywnych emocjach związanych z zakupem nowego mieszkania, na radości, na bliskich…


Przeprowadzka jest tylko kilka razy w życiu. Niech ta najbliższa, będzie wyjątkowa!

Autor

admin.

Comments are closed here.