mieszkania pod klucz
Witamy

NMSZCZECIN.

Mieszkania pod klucz – omawiamy pakiety.

26 stycznia, 2020
mieszkania pod klucz

Mieszkania pod klucz. Jako marka NM Szczecin oferujemy usługę o nazwie „Pod klucz”. W ramach tej usługi występują jeszcze dodatkowe pakiety „komfortowy”, „all inculsive” i „Inwestycyjny” . Trochę to skomplikowane prawda?

Co to wogóle znaczy pod klucz? I co dostajesz w tych pakietach?

Postaramy się to przybliżyć. 

Co to wogóle jest „pod klucz” …?

Mieszkania pod klucz to nic innego jak mieszkania wykończone i gotowe do zamieszkania. Czym więc jest usługa pod klucz? Jak się zapewne domyślasz, jest to wykonanie szeregu prac, dzięki którym Twoje nowe mieszkanie będzie się do zamieszkania nadawało. Od projektu, przez zakupy, remont aż do sprzątania i dekorowania Twojego własnego mieszkania. Wszystko robimy za Ciebie i dla Ciebie, co oznacza że masz realny wpływ na efekt końcowy. 

No dobra, skoro tak to po co jeszcze te pakiety?

Pakiety pozwalają łatwo określić zakres zlecanych nam prac. Jest ich trzy, dzięki temu możesz zlecić nam tyle, ile dokładnie potrzebujesz. Poznaj pierwszy z nich…

Pakiet Komfortowy

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie, masz w ręku umowę i nie wiesz co dalej? To dobry moment żeby pomyśleć jak wykończysz swoje mieszkanie i kto Ci w tym pomoże. Jeśli Twoją decyzją będzie skorzystanie z naszego pakietu komfortowego, większość spraw załatwimy za Ciebie.

Pierwsza i najważniejsza rzecz to projekt. W ramach tego pakietu otrzymasz od nas pełny projekt łazienki, do którego będziesz mógł wprowadzić swoje uwagi, otrzymasz propozycję zmian instalacji a nawet układu reszty pomieszczeń. Po akceptacji projektu i uzgodnieniach co do wyglądu całości, przechodzimy do drugiej czekającej Cię korzyści. Zajmujemy sie za Ciebie wszystkimi zakupami remontowymi. To my zamawiamy płytki, szukamy dla Ciebie podłóg spełniających Twoje potrzeby oraz sprowadzamy to bezpiecznie do Twojego mieszkania. Koniec z lataniem po sklepach, koniec z dowożeniem fachowcom brakujących materiałów! 

Zaczynasz czuć się spokojniej w kwesti remontu? I słusznie bo to nie koniec korzyści. 

W ramach pakietu komfortowego, przeprowadzamy wszystkie prace wykończeniowe. Tak więc, wcześniej przygotowany projekt wprowadzimy w życie. Wygładzimy i pomalujemy wszystkie ściany, położymy podłogi i wstawimy drzwi wewnętrzne. Prawdziwa magia zadzieje się w łazience. Tam dodatkowo rozprowadzimy instalację hydrauliczną, położymy płytki oraz zamontujemy całą armaturę. Brodzik, wanna, odpływ liniowy? Wszystko co tylko uzgodnisz na etapie projektowania, będzie zrobione! Zwieńczeniem wykończenia łazienki są montowane przez nas meble oraz lampy. Łazienka jest w 100% gotowa na ciepłe i kojące kąpiele.

Po zakończeniu prac remontowych całe mieszkanie gruntownie sprzątamy i dekorujemy. Wtedy też dokonujemy odbioru. Sami dla siebie jesteśmy tak wymagający, że niktórzy podejżewają nas o masochizm. To jednak w trosce o Twoje mieszkanie, zależy nam na tym, żeby było idealnie. Potwierdzamy to dwuletnią gwarancją! 

Gwarancja jakości, gwarancja ceny

Jak wcześniej wspomnieliśmy, na całość wykonanych przez nas prac otrzymujesz 2 lata gwarancji. Ale to nie wszystko. Remont bardzo często wiąże się z niespodziankami. Ile razy zdarzyło Ci się widzieć dom czy mieszkanie, nie dokończone z powodu braku środków finansowych? Zapewne nie raz.

Z nami Ci to nie grozi. Każdy pakiet pod klucz ma swoją cenę. Decydując się na pakiet komfortowy, dokładnie wiesz co zostanie zrobione i ile będzie to kosztowało. Żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów i gwarancja ceny do samego końca.

No chyba że…apetyt rośnie w miarę jedzenia 🙂 Jeśli w trakcie prac zdecydujesz się na dodatkowe usługi zawsze jest taka możliwość i wtedy są one dodatkowo płatne.

Co z resztą mebli?

Jak widzisz, meble montujemy tylko w łazience. Dlaczego?

Ponieważ pakiet komfortowy powstał z myślą o osobach, które przeprowadzają się już z poprzedniego mieszkania i chcą wykorzystać część posiadanego wyposażenia. Jest także idealny dla osób, które chcą zająć się tą ostatnią częścią prac samodzielnie. Dzieki temu do pięknego gotowego mieszkania możesz zabrać ze sobą swoje ulubione meble i dodatki. 

Nie wystarcza Ci to? Nie chcesz sam szukać kuchni czy kanapy?  

Spokojnie! Mamy na to radę. Poznaj nasz pakiet „all inclusive”. Zobacz mieszkania pod klucz na projekt.nmszczecin.pl

#nmszczecin

Autor

admin.

Comments are closed here.