Masz nowe mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? .

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz. Jeżeli kupiłeś mieszkanie z rynku pierwotnego i nie wiesz, nie masz czasu lub chęci na wykończenie mieszkania to dobrze trafiłeś. Zrobimy to za Ciebie w dobrym stylu a Ty w tym czasie możesz zająć się rodziną lub innymi spawami albo po prostu odpocząć 🙂 NAPISZ lub ZADZWOŃ! Odpowiemy na Twoje pytania!

 

NASZE ZADANIE to wykończyć mieszkanie stylowo pod klienta:

 

 • W mieszkaniu znajduje się w pełni wykończona łazienka wraz z armaturą i zabudową meblową.
 • Ściany są wygładzone i pomalowane farbami odpornymi na zabrudzenia w całym mieszknaiu.
 • Stylowe panele ułożone na podłogach.
 • Wstawione drzwi wewnętrzne znanych polskich marek wraz z klamkami i ościeżnicami.
 • Zamontowane nowoczesne lampy.
 • Kuchnia posiada przygotowane instalacje elektryczne i hydrauliczne do montażu mebli kuchennych (zabudowa we własnym zakresie). W cenie wstępny projekt aranżacji kuchni.

 

* Czas realizacji: 60 dni od przekazania nam mieszkania

** Cena całkowita: 1080zł/m2 brutto

Jest możliwość rozszerzenia prac wykończeniowych na życzenie klienta po uzgodnieniu dodatkowego kosztorysu. Zobacz nasze realizacje.

7 kroków do wymarzonego mieszkania .

Rozmawiamy na temat oferty. Odpowiemy na pytania oraz wyjaśnimy wątpliwości. Dodatkowo doradzimy w zakresie wyboru wymarzonego mieszkania.
Rozmawiamy na temat stylów oraz Twoich ulubionych aranżacji wnętrz. Wstępnie wybieramy materiały wykończeniowe oraz dekoracje.
Po spotkaniu powstanie oferta zawierająca wszystkie ustalenia i propozycje.

Podpisujemy umowę 1-3 miesięcy przed oddaniem mieszkania. Rezerwujemy termin prac wykończeniowych.

** Wpłata rezerwacyjna 5000 zł brutto.

Pomagamy w odbiorze technicznym mieszkania od dewelopera. Dokonujemy niezbędnych pomiarów lokalu.

Przedstawiamy końcowy projekt wykończenia Twojego mieszkania. Modyfikujemy go, aż do uzyskania pełnej satysfakcji.

Przejmujemy od Ciebie mieszkania na czas 60 dni. Rozpoczynamy prace. Transportujemy materiały na budowę, a dział projektowo-wykończeniowy realizuje  zlecenie. Na bieżąco sprawdzamy postęp i jakość prac.

** Przedpłata 540z/m2 brutto (minus rezerwacja).

Całe mieszkanie sprzątamy, usuwamy wszelkie zabrudzenia i odpady budowlane. Sprzątamy także części wspólne, myjemy okna i balkony. Mieszkanie przygotowujemy, tak abyś mógł od razu wprowadzić się!

W ustalonym terminie przekazujemy mieszkania. Wręczamy instrukcje obsługi, gwarancje oraz to co najważniejsze oddajemy klucze w Twoje ręce do stylowego mieszkania.

Pamiętaj w ciągu 2 lat dzwonisz do nas jeśli cokolwiek się dzieje, pomagamy, usuwamy reklamację i wspieramy.

** Wpłata 540z/m2 brutto po odbiorze mieszkania.

 

Co zyskujesz? .

 • OSZCZĘDZAJ CZAS I PIENIĄDZE
  Nie martw się o niespodziewane wydatki! Nowe mieszkanie wykończone pod klucz w naszym wydaniu pozwoli zaoszczędzić Tobie zarówno czas, jak i pieniądze. Cena, którą ustalamy, pozostaje stała do końca i zawiera całość potrzebnych produktów i materiałów.
 • ZYSKAJ JAKOŚĆ
  Wprowadź się do ładnego i dobrze wykończonego mieszkania! Odbieramy mieszkanie od dewelopera. Nadzorujemy każdy etap prac za Ciebie. Sprawdzamy jakości wykonania i zgodności z projektem. Gwarantujemy termin realizacji. Oferujemy 2 letnią gwarancje na wykonane prace.
 • WYPOCZNIJ Z NAMI
  Wypocznij lub jedź na wakacje! Nadzorujemy każdy etap prac za Ciebie. Wszystko dokładnie sprawdzamy. Przez 60dni możesz zająć się swoimi sprawami zostawiając mieszkanie w naszych rękach. Możesz jechać na wakacje i na koniec wrócić na odbiór kluczy 🙂

Film reklamowy .

 

NMSZCZECIN – Nowe i wykończone mieszkania Szczecin