NMSZCZECIN | O NAS .

Szukasz nowego mieszkania wykończonego z pasją? Dobrze trafiłeś! 🙂

Jesteśmy zespołem znającym się od wielu lat. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie każdego z nas tworząc markę NMSzczecin.

Rynek nieruchomości oraz PROJEKTOWANIE MIESZKAŃ to nasze pasje.

Cele firmy NMSZCZECIN

Naszym głównym celem jest minimalizacja czasu i nerwów, jaki przyszły właściciel mieszania musi poświęcić na projektowanie, wykończenie, zakup materiałów i nadzorowanie ekip budowlanych. Wszystko to robimy za Ciebie! Nawet posprzątamy Twoje nowe mieszkanie 🙂

Mieszkania urządzamy zgodnie z aktualnymi trendami oraz myślą o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za lat kilkanaście. Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkania. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość.

Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców, którzy gwarantują standard wykonanych prac.

Znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie jak i pod inwestycje. Nie ograniczamy swoich możliwości. Dzielimy się naszą wiedzą związaną z rynkiem nieruchomości. Zapraszamy na blog.

Wartości firmy

“Traktujemy naszych klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.” Dzięki temu, mamy spore grono zadowolonych klientów. Twoje uwagi oraz propozycje są dla nas bardzo cenne.

Filary naszej działaności:

  1. NMSZCZECIN GOTOWE MIESZKANIA. Od razu możesz wprowadzić się do stylowego i gotowego mieszkania! Kupujemy i wykańczamy mieszkania z rynku pierwotnego. Wiemy jak ważny jest Twój czas i Twoje pieniądze, dlatego mieszkania przygotowujemy tak, żeby można się było do nich wprowadzić przy minimalnym zaangażowaniu, obu tych środków. Zobacz nasze dostępne realizacje.
  2. NMSZCZECIN OFERTA PROJEKT Z WYKOŃCZENIEM. Masz nowe mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? Zaprojektujemy i wykańczamy pod klucz już zakupione przez klienta mieszkanie. Nadzorujemy każdy etap prac za Ciebie. Sprawdzanie jakości wykonania i zgodności z projektem. Dzięki temu, możesz jechać na wakacje i wróć na odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania. Zobacz naszą ofertę projekt z wykończeniem.
WASZE

OPINIE.