nmszczecin lewandowskiego Projektowanie i wykończenie OFERUJEMY WYKOŃCZYMY TWÓJ NOWY DOM OD A-Z zakończone realizacje nmszczecin Gotowe mieszkania OFERUJEMY SPRZEDAJEMY NOWE I STYLOWO WYKOŃCZONE MIESZKANIA

NMSZCZECIN | O NAS .

Szukasz nowego mieszkania wykończonego z pasją? Dobrze trafiłeś! 🙂

Jesteśmy zespołem znającym się od wielu lat. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie każdego z nas tworząc markę NMSzczecin.

Rynek nieruchomości oraz PROJEKTOWANIE MIESZKAŃ to nasze pasje.

Cele firmy NMSZCZECIN

Naszym głównym celem jest minimalizacja czasu i nerwów, które przyszły właściciel mieszkania musi poświęcić na projektowanie, wykończenie, zakup materiałów i nadzorowanie ekip budowlanych. Wszystko to robimy za Ciebie! Nawet posprzątamy Twoje nowe mieszkanie 🙂

Mieszkania urządzamy zgodnie z aktualnymi trendami oraz myślą o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za lat kilkanaście. Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkania. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość.

Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców, którzy gwarantują wysoki standard wykonanych prac.

Znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie jak i pod inwestycje. Nie ograniczamy swoich możliwości. Dzielimy się naszą wiedzą związaną z rynkiem nieruchomości. Zapraszamy na blog.

Wartości firmy

“Traktujemy naszych klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.” Dzięki temu, mamy spore grono zadowolonych klientów. Twoje uwagi oraz propozycje są dla nas bardzo cenne.

Film reklamowy.

NMSzczecin - projektowanie i wykańczanie mieszkań

Filary naszej działaności.

  1. NMSZCZECIN GOTOWE MIESZKANIE. Od razu możesz wprowadzić się do stylowego i gotowego mieszkania! Kupujemy i stylowo wykańczamy mieszkanie. Wiemy jak ważny jest Twój czas, dlatego mieszkanie przygotowujemy tak, żeby można było się do niego wprowadzić. Zobacz nasze dostępne realizacje.
  2. NMSZCZECIN OFERTA POD KLUCZ. Masz nowe mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? Zaprojektujemy i wykańczamy już zakupione przez Ciebie mieszkanie. Nadzorujemy każdy etap prac. Dzięki temu, możesz jechać na wakacje i wróć na odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania. Zobacz naszą ofertę projekt z wykończeniem.
  3. NMSZCZECIN PROJEKT WNĘTRZA. Jesteś zainteresowany indywidualnym projektem? Projektujemy dla Ciebie! Myślimy o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za kilkanaście lat. Zobacz naszą ofertę.
WASZE

OPINIE.