nmszczecin lewandowskiego Projektowanie i wykończenie OFERUJEMY WYKOŃCZYMY TWÓJ NOWY DOM OD A-Z zakończone realizacje nmszczecin Gotowe mieszkania OFERUJEMY SPRZEDAJEMY NOWE I STYLOWO WYKOŃCZONE MIESZKANIA

NMSZCZECIN | O NAS .

Szukasz nowego domu / mieszkania wykończonego z pasją? Dobrze trafiłeś! 🙂

Jesteśmy zespołem znającym się od wielu lat. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie każdego z nas tworząc markę NMSzczecin.

Rynek nieruchomości oraz PROJEKTOWANIE WNĘTRZ to nasze pasje.

Cele firmy NMSZCZECIN

Naszym głównym celem jest minimalizacja czasu i nerwów, które przyszły właściciel domu / mieszkania musi poświęcić na projektowanie, wykończenie, zakup materiałów i nadzorowanie ekip budowlanych. Wszystko to robimy za Ciebie!

Wnętrza urządzamy zgodnie z aktualnymi trendami oraz myślą o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za lat kilkanaście. Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne aranżacje. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Zobacz naszą ofertę pod klucz.

Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców, którzy gwarantują wysoki standard wykonanych prac.

Znajdziesz u nas domy / mieszkania dla siebie jak i pod inwestycje. Nie ograniczamy swoich możliwości. Dzielimy się naszą wiedzą związaną z rynkiem nieruchomości. Zapraszamy na blog.

Wartości firmy

„Traktujemy naszych klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.” Dzięki temu, mamy spore grono zadowolonych klientów. Twoje uwagi oraz propozycje są dla nas bardzo cenne.

Film reklamowy.

NMSzczecin - projektowanie i wykańczanie mieszkań

Filary naszej działaności.

  1. NMSZCZECIN GOTOWY DOM . Od razu możesz wprowadzić się do stylowego i gotowego mieszkania, apartamentu lub domu! Kupujemy i stylowo wykańczamy. Wiemy jak ważny jest Twój czas, dlatego przestrzenie przygotowujemy tak, żeby można było się odrazu wprowadzić. Zobacz nasze dostępne realizacje.
  2. NMSZCZECIN OFERTA POD KLUCZ. Masz nowy dom, mieszkanie lub apartament i zastanawiasz się co dalej? Zaprojektujemy i wykańczamy już zakupioną przez Ciebie przestrzeń. Nadzorujemy każdy etap prac. Dzięki temu, możesz jechać na wakacje i wrócić na odbiór kluczy od swojego DOMU. Na koniec zajmiemy się najmem jeżeli będziesz tego potrzebować. Zobacz naszą ofertę projekt z wykończeniem.
  3. NMSZCZECIN PROJEKT WNĘTRZA. Jesteś zainteresowany indywidualnym projektem? Projektujemy dla Ciebie! Myślimy o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za kilkanaście lat. Zobacz naszą ofertę.
WASZE

OPINIE.