NMSZCZECIN O NAS .

Szukasz nowego mieszkania wykończonego z pasją? Dobrze trafiłeś! 🙂

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz

Jesteśmy młodym zespołem znającym się od wielu lat. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie każdego z nas tworząc markę NMSzczecin.

Rynek nieruchomości oraz projektowanie mieszkań to nasze pasje od wielu lat.

Naszym głównym celem jest minimalizacja czasu i nerwów, jaki przyszły właściciel mieszania musi poświęcić na projektowanie, wykończenie, zakup materiałów i nadzorowanie ekip budowlanych. Wszystko to robimy za Ciebie!

Mieszkania urządzamy zgodnie z aktualnymi trendami oraz myślą o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za lat kilkanaście. Dzięki temu nasze wnętrza są nie tylko ładne ale i praktyczne. Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkania. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość.

Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców, którzy gwarantują standard wykonanych prac.

Znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie jak i pod inwestycje. Nie ograniczamy swoich możliwości.

Mamy spore doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Twoje uwagi oraz propozycje są dla nas bardzo cenne.

3 filary naszej działaności:

    1. GOTOWE MIESZKANIA. Od razu możesz wprowadzić się do stylowego i gotowego mieszkania! Kupujemy i wykańczamy mieszkania z rynku pierwotnego. Wiemy jak ważny jest Twój czas i Twoje pieniądze, dlatego mieszkania przygotowujemy tak, żeby można się było do nich wprowadzić przy minimalnym zaangażowaniu, obu tych środków. Zobacz nasze dostępne realizacje.
    2. DORADZTWO W ZAKRESIE POSZUKIWANIA NIERUCHOMOŚCI. Z uśmiechem na twarzy eksplorujesz z nami nowe mieszkania! Szukamy mieszkań na rynku pierwotnym. Pomagamy negocjować, finalizować umowę oraz przejść cały proces zakupu nieruchomości w przyjemny sposób. Zadzwoń lub napisz do nas!
    3. OFERTA POD KLUCZ. Masz nowe mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? Wykańczamy pod klucz już zakupione przez klienta mieszkanie w stanie deweloperskim. Nadzorujemy każdy etap prac za Ciebie. Sprawdzanie jakości wykonania i zgodności z projektem. Jedź na wakacje i wróć na odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania. Zobacz naszą ofertę pod klucz.

 

WASZE

OPINIE.