NMSZCZECIN O NAS .

Szukasz nowego mieszkania wykończonego z pasją? Dobrze trafiłeś! 🙂

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz

Jesteśmy młodym zespołem znającym się od wielu lat. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie każdego z nas tworząc markę NMSzczecin.

Rynek nieruchomości oraz projektowanie mieszkań to nasze pasje od wielu lat.

Cele firmy NMSZCZECIN

Naszym głównym celem jest minimalizacja czasu i nerwów, jaki przyszły właściciel mieszania musi poświęcić na projektowanie, wykończenie, zakup materiałów i nadzorowanie ekip budowlanych. Wszystko to robimy za Ciebie! Nawet posprzątamy Twoje nowe mieszkanie 🙂

Mieszkania urządzamy zgodnie z aktualnymi trendami oraz myślą o Twoich potrzebach, tych obecnych i tych za lat kilkanaście. Dzięki temu, nasze wnętrza są nie tylko ładne ale i praktyczne. Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkania. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość.

Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców, którzy gwarantują standard wykonanych prac.

Znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie jak i pod inwestycje. Nie ograniczamy swoich możliwości. Dzielimy się naszą wiedzą związaną z rynkiem nieruchomości. Zapraszamy na blog.

Wartości firmy

Traktujemy naszych klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dzięki temu, mamy spore grono zadowolonych klientów. Twoje uwagi oraz propozycje są dla nas bardzo cenne.

3 filary naszej działaności:

    1. NMSZCZECIN GOTOWE MIESZKANIA. Od razu możesz wprowadzić się do stylowego i gotowego mieszkania! Kupujemy i wykańczamy mieszkania z rynku pierwotnego. Wiemy jak ważny jest Twój czas i Twoje pieniądze, dlatego mieszkania przygotowujemy tak, żeby można się było do nich wprowadzić przy minimalnym zaangażowaniu, obu tych środków. Zobacz nasze dostępne realizacje.
    2. NMSZCZECIN DORADZTWO W ZAKRESIE POSZUKIWANIA NIERUCHOMOŚCI. Z uśmiechem na twarzy eksplorujesz z nami nowe mieszkania! Szukamy mieszkań na rynku pierwotnym. Dodatkowo, pomagamy negocjować, finalizować umowę oraz przejść cały proces zakupu nieruchomości w przyjemny sposób. Zadzwoń lub napisz do nas!
    3. NMSZCZECIN OFERTA POD KLUCZ. Masz nowe mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? Wykańczamy pod klucz już zakupione przez klienta mieszkanie w stanie deweloperskim. Nadzorujemy każdy etap prac za Ciebie. Sprawdzanie jakości wykonania i zgodności z projektem. Dzięki temu, możesz jechać na wakacje i wróć na odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania. Zobacz naszą ofertę pod klucz.

 

WASZE

OPINIE.