mieszkanie przy centrum Szczecina
Blog

Aktualności.

Mieszkanie przy centrum Szczecina.

11 sierpnia 2021
mieszkanie przy centrum Szczecina

SZUKASZ NOWEGO MIESZKANIA PRZY CENTRUM SZCZECINA?

Mamy dla Ciebie nowe mieszkanie w super lokalizacji,  2 pokojowe o powierzchni 38,24 m2 z balkonem, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Potrzebowskiego 2 w Szczecinie. A co najlepsze za oknem drzewa 🌳😃

 

NIE LUBISZ REMONTÓW?

Możemy zrobić to za Ciebie! Obecnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim. ZADZWOŃ aby dowiedzieć się więcej o projekcie i wykończeniu 👷‍♀️

 

PIESZE ODLEGŁOŚCI

 • 6 minut – pieszo do Dworca Głównego Szczecin.
 • 8 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.
 • 9 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.
 • 13 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.
 • 19 minut – pieszo do parku miejskiego.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

 

CO ZYSKUJESZ?

 • 0zł za PCC. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT. 

 

Mieszkanie przy centrum Szczecina. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Więcej

Nowe mieszkanie z widokiem.

6 stycznia 2020
nowe mieszkanie z widokiem

Szczecin ul. Panoramiczna 8 – nowe mieszkanie z widokiem na panoramę Szczecina. 2 pokojowe z balkonem, powierzchnia 45.7m2, na zamkniętym osiedlu Panoramika przy ul. Duńskiej, wykończone POD KLUCZ w cenie, do mieszkania przynależy podziemne miejsce postojowe pod budynkiem (dodatkowo płatne 35 000 zł).

 

NIE WIESZ JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE?

 

Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie.  Sprzedajemy mieszkanie wykończone POD KLUCZ ze stałą zabudową meblową i sprzętem AGD. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają naszą wcześniejszą realizację.

 

ODLEGŁOŚCI

 

1,6 km – dużym atutem jest bliskość ogrodu Dendrologicznego oraz Parku Kasprowicza.

3,2 km –  mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Dojazd zajmuje około 7 min.

 

Położone na wzniesieniach Wzgórz Warszewskich Osiedle Panoramika łączy bliskość Centrum z szybkim dostępem do wielu udogodnień. W niedużej odległości znajduje się żłobek, szkoła podstawowa, w sumie 11 placówek edukacyjnych. Blisko usytuowane jest też sporo sklepów oraz restauracji min.: Tesco, Lidl, McDonald ’s oraz Pizzerie. Mieszkańcy osiedla mają również łatwy dostęp do opieki medycznej, w pobliżu znajduje się kilka aptek.

 

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, tuż obok osiedla znajdziesz wiele ścieżek rowerowych oraz biegowych. 

 

BUDYNEK Z WIDOKIEM

 

Nowoczesne zamknięte osiedle znajduje się w północnej części Szczecina, w dzielnicy Warszewo. Obecnie jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc do zamieszkania. Teren położony jest na wysokości blisko 100 metrów nad poziomem morza. Rozciąga się stąd piękny widok na centrum miasta.

 

Wewnątrz osiedla są liczne alejki spacerowe, ławki oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Wszystko po to, by zapewnić Ci miejsce do odpoczynku. Nowe mieszkanie z widokiem w Szczecinie.

 

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT.

 

2 lata gwarancji. Nie musisz martwić się po odbiorze mieszkania. Lokal wykańczają sprawdzeni specjaliści. Na prace udzielamy gwarancje.

 

Nowe mieszkanie z widokiem w Szczecinie. ZAPYTAJ O CENĘ MIESZKANIA

 

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami. Skorzystaj z formularza i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Flaminga.

8 listopada 2019
szczecin warszewo nowe mieszkanie

Szczecin Warszewo nowe mieszkanie. Lokal dwupoziomowe, 3 pokojowy przy ulicy Flaminga o powierzchni 57,6m2 (61,6m2 po podłodze), z balkonem oraz podziemnym miejscem postojowym (dodatkowo płatnym). Mieszkanie wykończone POD KLUCZ w cenie Pakiet Komfortowy+

 

ODLEGŁOŚCI

 

2,5 km – dużym atutem jest bliskość wspaniałych terenów spacerowych Puszczy Wkrzańskiej

5 km  mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane drogą dwupasmową z centrum miasta. Dojazd zajmuje około 10 min.

W okolicy liczne centra handlowe i sklepy.

 

NOWY BUDYNEK Z GARAŻEM

 

Nowoczesne osiedle, usytuowane w pożądanej i rozwijającej się dzielnicy miasta – Szczecin Warszewo. Budynek trzypiętrowy z garażem podziemnym. Obiekt wyposażony w windę, która dostępna jest do poziomu garażu.

 

NIE WIESZ JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE?

 

Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobimy to za Ciebie w dobrym stylu i bez dodatkowych kosztów 🙂 Warszewo nowe mieszkanie w Szczecinie.

 

Zdjęcia wnętrza w ogłoszeniu przedstawiają naszą wcześniejszą realizację. ZADZWOŃ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ.

 

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT.

 

Rok gwarancji. Nie musisz martwić się po odbiorze mieszkania. Lokal wykańczają sprawdzeni specjaliści. Na prace udzielamy gwarancje.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych. Przeczytaj więcej o nas.

 

 

Szczecin Warszewo nowe mieszkanie.  Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami. Skorzystaj z formularza i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Mieszkanie w centrum Szczecina.

29 marca 2019
Mieszkanie deweloperski w centrum Szczecina
MIESZKANIE DEWELOPERSKIE W CENTRUM SZCZECINA Z WYKOŃCZENIEM

 

Mieszkanie deweloperskie w centrum Szczecina z wykończeniem pod klucz . Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe (43,5m2) z balkonem, położone na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Potulickiej.

Budynek posiada windy oraz szerokie schody i korytarze. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców, ogrodzony plac zabaw i boiska, ławki, stojaki na rowery, chodniki. Dodatkowo, liczne parkingi – w tym także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

ODLEGŁOŚCI

 

9 minut – Pieszo do Dworca Głównego Szczecin.

12 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

12 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

13 minut – Pieszo do parku miejskiego.

14 minut – Spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Atutem mieszkania w centrum jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. Dodatkowo, w sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, możemy zrobić to za Ciebie 🙂

Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Tworzymy projekty, które maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie. Zobacz ofertę WYKOŃCZENIA POD KLUCZ.

 

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Mieszkanie deweloperski w centrum Szczecina. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2lata GWARANCJI!

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

 

Mieszkania w Centrum. Zdjęcie wizualizacji wykorzystane dzięki spółce Sowińskiego 72

Więcej

NMSZCZECIN Nowe miasto – Potulicka 22.

31 sierpnia 2018
Nowy adres w Centrum Szczecina
NOWY ADRES W CENTRUM SZCZECINA – IDEALNA INWESTYCJA

 

Nowy adres w Centrum Szczecina. Nowoczesne i w pełni wyposażone (wysoki standard) mieszkanie (30,2m2) z balkonem, położone w nowo wybudowanym budynku w Śródmieściu przy ul. Potulickiej.

Budynek posiada dwie windy oraz szerokie schody i korytarze. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców, ogrodzony plac zabaw i boiska, ławki, stojaki na rowery, chodniki. Dodatkowo, liczne parkingi – w tym także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

ODLEGŁOŚCI

 

9 minut – Pieszo do Dworca Głównego Szczecin.

12 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

12 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

13 minut – Pieszo do parku miejskiego.

14 minut – Spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Nowy adres w Centrum Szczecina. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. Dodatkowo, w sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Projekt i wykonanie wnętrza spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie 🙂

Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Dzięki temu, wnętrze mieszkania przy ulicy Potulickiej to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Dodatkowo, piękna i funkcjonalna kuchnia. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie. Nowy adres w Centrum Szczecina

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE W STANDARDZIE ALL INCLUSIVE
 • Salon całkowicie umeblowany: zabudowa RTV, szafki wiszące, duża szafa wyposażona w wysuwane kosze, stylowa sofa z pojemnikiem na pościel, stolik kawowy oraz nowoczesny fotel bujany.
 • Okna udekorowane roletami rzymskimi.
 • Nowoczesne oświetlenie zawieszone w całym mieszkaniu.
 • Kuchnia całkowicie wyposażona w meble na wymiar z wydzielonym miejscem do jedzenia oraz nowoczesny sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, okap.
 • Łazienka w pełni wykończona wraz z meblami i armaturą, zamontowana kabina prysznicowa oraz zabudowana miska wc
 • Ściany wygładzone i pomalowane na biały kolor farbami lateksowymi.
 • Na podłodze stylowe panele z stylowym fazowaniem.
 • Drzwi wewnętrzne zamontowane wraz ościeżnicami i klamkami.
 • Szafa na wymiar zamontowana w przedpokoju wraz z lustrem na ścianie.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Nowy adres w Centrum Szczecina. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2lata GWARANCJI!

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Nowy adres w Centrum Szczecina. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Nowe miasto – Potulicka 5.

14 lipca 2018
Nowe mieszkanie w centrum Szczecina
NOWE MIESZKANIE W CENTRUM SZCZECINA

 

Nowe mieszkanie 2pokojowe z balkonem, położone w nowoczesnym budynku w przy ul. Potulickiej. Lokal idealny do zamieszkania i pod inwestycje.

 

ODLEGŁOŚCI

 

6 minut – pieszo do Dworca Głównego Szczecin.

8 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

9 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

13 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

19 minut – pieszo do parku miejskiego.

 

Nowe mieszkanie w centrum Szczecina. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. Dodatkowo, w sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie 🙂

Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Potulickiej to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Nowe mieszkanie w centrum Szczecina.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Dodatkowo, do tego dodajemy nowoczesne lampy w każdym pomieszczeniu.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2lata GWARANCJI!

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Nowe mieszkanie w centrum Szczecina. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Nowe miasto – Potulicka 76.

13 maja 2018
Nowa kawalerka w Śródmieściu Szczecina
NOWA KAWALERKA W ŚRÓDMIEŚCIU SZCZECINA – ZAMIESZKAJ JUŻ JUTRO 🙂

 

Nowa kawalerka w Śródmieściu Szczecina. To już druga nasza nowa, wykończona oraz umeblowana kawalerka (30,49m2) w idealnej lokalizacji blisko centrum miasta.

Budynek posiada dwie windy oraz szerokie schody i korytarze. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców, ogrodzony plac zabaw i boiska, ławki, stojaki na rowery, chodniki oraz liczne parkingi – w tym także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

ODLEGŁOŚCI

 

9 minut – Pieszo do Dworca Głównego Szczecin.

12 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

12 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

13 minut – Pieszo do parku miejskiego.

23 minut – Spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Nowa kawalerka w Śródmieściu Szczecina. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Projekt i wykonanie wnętrza spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie 🙂

Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Nowa kawalerka w Śródmieściu Szczecina to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem, a także piękna i funkcjonalna kuchnia. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE W STANDARDZIE ALL INCLUSIVE
 • Salon całkowicie umeblowany: zabudowa RTV, szafki wiszące, duża szafa wyposażona w wysuwane kosze, stylowa sofa z pojemnikiem na pościel, stolik kawowy oraz nowoczesny fotel bujany.
 • Okna udekorowane roletami rzymskimi.
 • Nowoczesne oświetlenie zawieszone w całym mieszkaniu.
 • Kuchnia całkowicie wyposażona w meble na wymiar z wydzielonym miejscem do jedzenia oraz nowoczesny sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, okap.
 • Łazienka w pełni wykończona wraz z meblami i armaturą, zamontowana kabina prysznicowa oraz zabudowana miska wc
 • Ściany wygładzone i pomalowane na biały kolor farbami lateksowymi.
 • Na podłodze wysokiej jakości panele (AC4) z stylowym fazowaniem.
 • Drzwi wewnętrzne zamontowane wraz ościeżnicami i klamkami.
 • Szafa na wymiar zamontowana w przedpokoju wraz z lustrem na ścianie.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Nowa kawalerka w Śródmieściu Szczecina. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Nowe miasto – Potulicka 75.

2 lutego 2018
Nowa kawalerka w Centrum Szczecina
NOWA KAWALERKA W CENTRUM SZCZECINA – IDEALNA INWESTYCJA

 

Nowoczesne i w pełni wyposażone (wysoki standard) mieszkanie (30,49m2) z balkonem, położone w nowo wybudowanym budynku w Śródmieściu przy ul. Potulickiej.

Budynek posiada dwie windy oraz szerokie schody i korytarze. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców, ogrodzony plac zabaw i boiska, ławki, stojaki na rowery, chodniki oraz liczne parkingi – w tym także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

ODLEGŁOŚCI

 

9 minut – Pieszo do Dworca Głównego Szczecin.

12 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

12 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

13 minut – Pieszo do parku miejskiego.

14 minut – Spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Nowa kawalerka w Centrum Szczecina. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Projekt i wykonanie wnętrza spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie 🙂

Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Potulickiej to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem, a także piękna i funkcjonalna kuchnia. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie. Nowa kawalerka w Centrum Szczecina 🙂

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE W STANDARDZIE ALL INCLUSIVE
 • Salon całkowicie umeblowany: zabudowa RTV, szafki wiszące, duża szafa wyposażona w wysuwane kosze, stylowa sofa z pojemnikiem na pościel, stolik kawowy oraz nowoczesny fotel bujany.
 • Okna udekorowane roletami rzymskimi.
 • Nowoczesne oświetlenie zawieszone w całym mieszkaniu.
 • Kuchnia całkowicie wyposażona w meble na wymiar z wydzielonym miejscem do jedzenia oraz nowoczesny sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, okap.
 • Łazienka w pełni wykończona wraz z meblami i armaturą, zamontowana kabina prysznicowa oraz zabudowana miska wc
 • Ściany wygładzone i pomalowane na biały kolor farbami lateksowymi.
 • Na podłodze wysokiej jakości panele (AC4) z stylowym fazowaniem.
 • Drzwi wewnętrzne zamontowane wraz ościeżnicami i klamkami.
 • Szafa na wymiar zamontowana w przedpokoju wraz z lustrem na ścianie.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Nowa kawalerka w Centrum Szczecina. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Nowe miasto – Lewandowskiego 25.

4 stycznia 2018
Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin

LEWANDOWSKIEGO NOWE MIESZKANIE SZCZECIN

 

Drugie mieszkanie przy ulicy Lewandowskiego o powierzchni 51,82m2, 3pokojowe z wygodną łazienką. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 12,6m2.

 

ODLEGŁOŚCI

 

8 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

11 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

15 minut – do parku miejskiego.

18 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin. Atutem są bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.  Położenie w obrębie dzielnicy Nowe Miasto daje jednoczenie ciszę i komfort mieszkania.

 

BUDYNKI O NOWOCZESNEJ FORMIE

 

Lewandowskiego  to zespół zabudowy wielorodzinnej, wyróżniający się nowoczesną formą oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Lewandowskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Do tego dodajemy nowoczesne lampy w każdym pomieszczeniu. Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

ZAPYTAJ O CENĘ MIESZKANIA

 

Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Warszewo – Limby.

30 grudnia 2017
Warszewo nowe mieszkanie Szczecin
WARSZEWO NOWE MIESZKANIE SZCZECIN – PRZYTULNE, NOWOCZESNE, IDEALNIE POŁOŻONE

 

Mieszkanie przy ulicy Limby o powierzchni 57,94m2 z wygodną łazienką, salonem połączonym z jadalnią i przestronną kuchnią oraz dużą sypialnią. Dodatkowo, do mieszkania przynależy balkon.

ODLEGŁOŚCI

 

4 minut – pieszo do parku Park Warszewo-Podbórz, a tam place zabaw dla dzieci oraz ścieżki spacerowe.

14 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do wspaniałej Puszczy Wkrzańskie. Znajdują się tam tereny rekreacyjne, szlaki rowerowe i spacerowe, tereny do uprawiania Nordic Walking, polany leśne z miejscem na ognisko, polany sportowe.

23 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Szczecińskiej Gubałówki czyli jedyny kompleks sportów zimowych w województwie zachodniopomorskim.

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z miastem. Dzięki temu, dojazd samochodem do Centrum zajmuje zaledwie 15 minut

 

NOWOCZESNA I NISKA ZABUDOWA wielorodzinna z przemyślaną architekturą

 

Osiedle Natura Park tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu i jedno klatkowych. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże i komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Dzięki temu, na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw.

 

PIĘKNE, JASNE I BARDZO FUNKCJONALNE WNĘTRZE

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Wnętrze mieszkania przy ulicy Limby to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka z pięknym drewnianym blatem i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajduje się w pełni wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są pomalowane na biały kolor, na podłogach w pokojach znajdują się stylowe panele, natomiast w łazience gres. Drzwi wewnętrzne są wstawione a w każdym pomieszczeniu znajdują się nowoczesne lampy. Dodatkowo, kuchnia posiada przygotowane instalacje elektryczne i hydrauliczne do montażu mebli kuchennych. Warszewo nowe mieszkanie Szczecin.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

0zł za Internet, telewizję i telefon stacjonarny do końca 2018.

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Nowe miasto – Lewandowskiego 23.

5 listopada 2017
Nowe Miasto mieszkanie Szczecin
MIESZKANIE W CICHYM CENTRUM MIASTA

 

Nowe Miasto mieszkanie Szczecin. Lokal przy ulicy Lewandowskiego o powierzchni 55,32m2, 3pokoje z wygodną łazienką, salonem połączonym z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 8,5m2.

 

ODLEGŁOŚCI

 

8 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

11 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

15 minut – pieszo do parku miejskiego.

18 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Nowe Miasto mieszkanie Szczecin. Atutem są bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.  Położenie w obrębie dzielnicy Nowe Miasto daje jednoczenie ciszę i komfort mieszkania.

 

BUDYNKI O NOWOCZESNEJ FORMIE

 

Lewandowskiego to zespół zabudowy wielorodzinnej, wyróżniający się nowoczesną formą oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Lewandowskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

WYKOŃCZONE MIESZKANIE

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Do tego dodajemy nowoczesne lampy w każdym pomieszczeniu. Wykorzystaliśmy materiały firmy: Paradyż, Swiss Krono, Porta, Grohe i inne znane marki.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Nowe Miasto mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Gumieńce – Kopańskiego.

8 sierpnia 2016
Gumieńce nowe mieszkanie Szczecin
GUMIEŃCE NOWE MIESZKANIE SZCZECIN – NOWOCZESNE I PRZYTULNE MIESZKANIE

 

Gumieńce Kopańskiego nowe mieszkanie Szczecin. Lokal o powierzchni 53,06m2 z wygodną łazienką, salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami. Do mieszkania przynależy sporej wielkości balkon.

 

MIESZKANIE PRZY PARKU

 

5 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Parku Przygodna. Park ten to przede wszystkim wspaniałe miejsce do spacerowania, urocze alejki, ogrodzone place zabaw, ławeczki i siłownia pod chmurką, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno dorosłych jak i dzieci.

10 minut – do centrum handlowego Ster, w którym oprócz hipermarketu znaleźć można butiki, kawiarnie i punkty usługowe. Bardzo blisko jest przychodnia, szkoły, przedszkola a także komunikacja miejska. W okolicy jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania.

 

NOWOCZESNA ZABUDOWA

 

Osiedle Za Sterem składa się z 15 budynków wielorodzinnych. Zagospodarowanie terenu uwzględnia potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajdują się bezpieczny plac zabaw, boisko i siłownia. Budynki mieszkalne wyposażone w windę. 

 

WNĘTRZE SPODOBA SIĘ KAŻDEMU

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Mieszkanie jest jasne i bardzo funkcjonalne. Zadbaliśmy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Kopańskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze wspaniałymi lustrzanymi szafkami, drewnianym blatem, drewnianymi półkami i stylowym oświetleniem.  Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane, na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany. Gumieńce nowe mieszkanie Szczecin.

 

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Gumieńce Kopańskiego nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej