Warszewo nowe mieszkanie Szczecin
Blog

Aktualności.

NMSZCZECIN Warszewo – Limby.

30 grudnia 2017
Warszewo nowe mieszkanie Szczecin
WARSZEWO NOWE MIESZKANIE SZCZECIN – PRZYTULNE, NOWOCZESNE, IDEALNIE POŁOŻONE

 

Mieszkanie przy ulicy Limby o powierzchni 57,94m2 z wygodną łazienką, salonem połączonym z jadalnią i przestronną kuchnią oraz dużą sypialnią. Dodatkowo, do mieszkania przynależy balkon.

ODLEGŁOŚCI

 

4 minut – pieszo do parku Park Warszewo-Podbórz, a tam place zabaw dla dzieci oraz ścieżki spacerowe.

14 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do wspaniałej Puszczy Wkrzańskie. Znajdują się tam tereny rekreacyjne, szlaki rowerowe i spacerowe, tereny do uprawiania Nordic Walking, polany leśne z miejscem na ognisko, polany sportowe.

23 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Szczecińskiej Gubałówki czyli jedyny kompleks sportów zimowych w województwie zachodniopomorskim.

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z miastem. Dzięki temu, dojazd samochodem do Centrum zajmuje zaledwie 15 minut

 

NOWOCZESNA I NISKA ZABUDOWA wielorodzinna z przemyślaną architekturą

 

Osiedle Natura Park tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu i jedno klatkowych. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże i komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Dzięki temu, na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw.

 

PIĘKNE, JASNE I BARDZO FUNKCJONALNE WNĘTRZE

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Wnętrze mieszkania przy ulicy Limby to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka z pięknym drewnianym blatem i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajduje się w pełni wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są pomalowane na biały kolor, na podłogach w pokojach znajdują się stylowe panele, natomiast w łazience gres. Drzwi wewnętrzne są wstawione a w każdym pomieszczeniu znajdują się nowoczesne lampy. Dodatkowo, kuchnia posiada przygotowane instalacje elektryczne i hydrauliczne do montażu mebli kuchennych. Warszewo nowe mieszkanie Szczecin.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

0zł za Internet, telewizję i telefon stacjonarny do końca 2018.

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej

NMSZCZECIN Jasne Błonie – Janosika.

26 października 2017
Jasne Błonie mieszkanie Szczecin
JASNE BŁONIE MIESZKANIE SZCZECIN – GOTOWE, PRZYTULNE I IDEALNIE POŁOŻONE

 

Lokal przy ulicy Janosika o powierzchni 51m2 z dużą wygodną łazienką, pokojem dziennym z którego roztacza się ładny widok na Szczecin oraz sypialnia z przestronną garderobą. Tak naprawdę to tylko dodatki do niezwykłej lokalizacji tuż przy Jasnych Błoniach.

Położenie jest unikatowe w skali Szczecina i stanowi jedyną taką inwestycje w okolicy. Sama ulica Janosika jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania. W koło jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania. Lokalizacja bardzo dobra do zamieszkania jak i wynajęcia.

 

ODLEGŁOŚCI

 

2 minuty – do Szpitala i przystanku autobusowego oraz tramwajowego.

5 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Jasnych Błoni – najbardziej reprezentacyjnego parku w mieście, który jest ulubionym miejscem spacerów mieszkańców Szczecina.

7 minut – do największego targowiska Manchatan i Basenów olimpijskich SDS.

 

ODNOWIONY UROKLIWY BUDYNEK

 

Budynek wykończony w nowoczesnym wysokim standardzie. Wyposażony między innymi w panoramiczną windę, automatyczne oświetlenie LED na korytarzach oraz garaże podziemne dla mieszkańców. Jasne Błonie mieszkanie Szczecin.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Mieszkanie ma piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrze. Zadbaliśmy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

Jasne Błonie mieszkanie Szczecin. W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą. Ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Jasne Błonie mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej