nowe mieszkanie w super lokalizacji
Blog

Aktualności.

Nowe mieszkanie w super lokalizacji.

21 listopada 2019
nowe mieszkanie w super lokalizacji

Szczecin ul. Strzelecka 17 – nowe mieszkanie w super lokalizacji przy Centrum Szczecina. 2 pokoje z ogródkiem, o powierzchni 43.9 m2, premium wykończenie POD KLUCZ. Mieszkanie znajduję się w prestiżowym budynku dewelopera Calbud.

 

NIE LUBISZ REMONTÓW?

 

Wykończyliśmy mieszkanie dla Ciebie w dobrym stylu

W mieszkaniu znajdują się: wykończona ekskluzywna łazienka, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane. Na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne firmy PORTA. Do tego nowoczesne lampy oraz dekoracje okienne. Zobacz jak wykańczamy.

 

PIESZE ODLEGŁOŚCI

 

  • 3 minuty – do parku miejskiego.
  • 12 minut – do Centrum Handlowego Turzyn gdzie oprócz sklepów mieszczą się kawiarnie oraz klub fitness.
  • 17 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Atutem są bliskość i skomunikowanie z całym miastem. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola

 

CO ZYSKUJESZ?

 

2 lata gwarancji. Na mieszkanie wystawiamy fakturę, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za PCC. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na nowe mieszkanie wystawiamy fakturę VAT.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

0zł za komórkę lokatorską. Dostaniesz od nas przestrzeń magazynową bez dodatkowych kosztów.

 

Nowe mieszkanie w super lokalizacji. ZAPYTAJ O CENĘ.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami. Skorzystaj z formularza i NAPISZ DO NAS !!!

 

Zdjęcie budynku wykorzystane dzięki firmie Calbud.

Więcej

NMSZCZECIN Warszewo – Limby.

30 grudnia 2017
Warszewo nowe mieszkanie Szczecin
WARSZEWO NOWE MIESZKANIE SZCZECIN – PRZYTULNE, NOWOCZESNE, IDEALNIE POŁOŻONE

 

Mieszkanie przy ulicy Limby o powierzchni 57,94m2 z wygodną łazienką, salonem połączonym z jadalnią i przestronną kuchnią oraz dużą sypialnią. Dodatkowo, do mieszkania przynależy balkon.

ODLEGŁOŚCI

 

4 minut – pieszo do parku Park Warszewo-Podbórz, a tam place zabaw dla dzieci oraz ścieżki spacerowe.

14 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do wspaniałej Puszczy Wkrzańskie. Znajdują się tam tereny rekreacyjne, szlaki rowerowe i spacerowe, tereny do uprawiania Nordic Walking, polany leśne z miejscem na ognisko, polany sportowe.

23 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Szczecińskiej Gubałówki czyli jedyny kompleks sportów zimowych w województwie zachodniopomorskim.

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z miastem. Dzięki temu, dojazd samochodem do Centrum zajmuje zaledwie 15 minut

 

NOWOCZESNA I NISKA ZABUDOWA wielorodzinna z przemyślaną architekturą

 

Osiedle Natura Park tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu i jedno klatkowych. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże i komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Dzięki temu, na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw.

 

PIĘKNE, JASNE I BARDZO FUNKCJONALNE WNĘTRZE

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Wnętrze mieszkania przy ulicy Limby to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka z pięknym drewnianym blatem i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajduje się w pełni wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są pomalowane na biały kolor, na podłogach w pokojach znajdują się stylowe panele, natomiast w łazience gres. Drzwi wewnętrzne są wstawione a w każdym pomieszczeniu znajdują się nowoczesne lampy. Dodatkowo, kuchnia posiada przygotowane instalacje elektryczne i hydrauliczne do montażu mebli kuchennych. Warszewo nowe mieszkanie Szczecin.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

0zł za Internet, telewizję i telefon stacjonarny do końca 2018.

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Więcej