Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Pogodno – Janickiego. Sprzedane

NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE MIESZKANIE.

 

Mieszkanie położone w prestiżowej, bezpiecznej dzielnicy miasta Pogodno, bardzo blisko centrum a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. Gwarantuje swobodny dostęp do wszystkich miejskich atrakcji zachowując jednocześnie urok komfortowej bocznej uliczki.

Mieszkanie przy ulicy Janickiego o powierzchni 59 m2 z wygodną łazienką, obszernym pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym, dwoma wygodnymi sypialniami, a przede wszystkim dużym tarasem

 

ZLOKALIZOWANE  PRZY OSIEDLU MAGNOLIA.

 

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczecinie przy ul. Janickiego zaraz obok osiedla Magnolia. Mimo położenia bardzo blisko centrum miasta gwarantuje ciszę, spokój i widok na piękną zieleń. Pieszo w ciągu 20 minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do Parku Botanicznego, z niego możemy przejść do Ogrodu Różanego by w końcu odwiedzić bardzo popularne wśród szczecinian Jasne Błonia. Oprócz licznych terenów zielonych lokalizacja mieszkania zapewni dostęp do węzłów komunikacyjnych, szkół, przedszkoli, sklepów. Kilka minut zajmie droga do miejskiego targowiska ze świeżymi owocami i warzywami. Sama ulica Janickiego jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

 

NOWO WYBUDOWANY BUDYNEK.

 

Budynek jest nowy co oznacza wspaniałe windy, szerokie klatki schodowe, czyste i zadbane otoczenie oraz gwarancja dewelopera na wykonane prace.

 

MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM.

 

Twoje nowe mieszkanie może zostać przygotowane według wykonanego już przez nas wcześniej projektu.

 

KOSZTY.

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona jest z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Pogodno, Janickiego 26, Szczecin
Numer oferty:
110/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Miejsce parkingowe dodatkowo płatne
Stan wykończenia:
Stan deweloperski
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
59 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
3
Pięter w budynku
4
Miejsce parkingowe
1
Informacje dodatkowe.
  • Internet
  • Taras
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.
Zobacz inne

Oferowane mieszkania.