Mieszkanie

NMSZCZECIN Pogodno – Janickiego. Sprzedane

SZUKASZ NOWOCZESNEGO MIESZKANIA?

 

Pogodno Janickiego mieszkanie Szczecin. Mieszkanie położone w prestiżowej, bezpiecznej dzielnicy miasta Pogodno, blisko centrum a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. Gwarantuje swobodny dostęp do wszystkich miejskich atrakcji zachowując jednocześnie urok komfortowej bocznej uliczki.

3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Janickiego o powierzchni 59 m2 z wygodną łazienką, obszernym pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym, dwoma wygodnymi sypialniami, a przede wszystkim dużym tarasem.

 

ZNASZ OSIEDLE MAGNOLIA? JEST TUŻ OBOK!

 

Pogodno mieszkanie. Inwestycja zlokalizowana w Szczecinie przy ul. Janickiego zaraz obok osiedla Magnolia. Mimo położenia blisko centrum miasta gwarantuje ciszę, spokój i widok na piękną zieleń.

10 minut – zajmie droga do miejskiego targowiska ze świeżymi owocami i warzywami.

20 minut – pieszo spokojnym spacerkiem dochodzimy do Parku Botanicznego, z niego możemy przejść do Ogrodu Różanego by w końcu odwiedzić bardzo popularne wśród szczecinian Jasne Błonia.

Pogodno mieszkanie. Oprócz licznych terenów zielonych lokalizacja mieszkania zapewni dostęp do węzłów komunikacyjnych, szkół, przedszkoli, sklepów.  Sama ulica Janickiego jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

 

NOWO WYBUDOWANY BUDYNEK

 

Budynek jest nowy co oznacza windę, szerokie klatki schodowe, czyste i zadbane otoczenie oraz gwarancja dewelopera na wykonane prace.

 

MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM

 

Twoje nowe mieszkanie może zostać przygotowane według wykonanego już przez nas wcześniej projektu.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Pogodno Janickiego mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Pogodno, Janickiego 26, Szczecin
Numer oferty:
110/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Miejsce parkingowe dodatkowo płatne
Stan wykończenia:
Stan deweloperski
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
59 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
3
Pięter w budynku
4
Miejsce parkingowe
1
Informacje dodatkowe.
  • Internet
  • Taras
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.