Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Jasne Błonie – Janosika. Sprzedane

GOTOWE, PRZYTULNE I IDEALNIE POŁOŻONE PRZY JASNYCH BŁONIACH.

 

Mieszkanie przy ulicy Janosika o powierzchni 51m2 z dużą wygodną łazienką, pokojem dziennym z którego roztacza się ładny widok na Szczecin oraz sypialnia z przestronną garderobą. Tak naprawdę to tylko dodatki do niezwykłej lokalizacji tuż przy Jasnych Błoniach.

Jego położenie jest unikatowe w skali Szczecina i stanowi jedyną taką inwestycje w okolicy. Pieszo w ciągu 5 minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do Jasnych Błoni – najbardziej reprezentacyjnego parku w mieście przyległego do siedziby Prezydenta Szczecina i innych urzędów lokalnych. Park ten jest również ulubionym miejscem spacerów mieszkańców Szczecina . 7 minut zajmuje droga do największego targowiska Manchatanu i Basenów olimpijskich SDS. Bardzo blisko jest Szpital i przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Sama ulica Janosika jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania. W koło jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania. Lokalizacja bardzo dobra do zamieszkania jak i wynajęcia.

 

ODNOWIONY UROKLIWY BUDYNEK.

 

Budynek został wykończony w nowoczesnym wysokim standardzie, wyposażony jest między innymi w panoramiczną windę, automatyczne oświetlenie LED na korytarzach oraz garaże podziemne dla mieszkańców.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY.

 

Projekt wnętrza stworzony został przez profesjonalistów, którym przyświecała idea ponadczasowego stylu i komfortu użytkowników. Dzięki temu wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobimy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ.

 

Oznacza to że w mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą. Ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się wysokiej jakości panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany.

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona jest z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Śródmieście, Janosika 8, szczecin, poland
Numer oferty:
67/2017
Rodzaj miejsca postojowego:
Garaż podziemny dodatkowo płatny
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
51 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
4
Pięter w budynku
4
Miejsce parkingowe
1
Informacje dodatkowe.
  • Garaż
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.
Zobacz inne

Oferowane mieszkania.