Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Gumieńce – Kopańskiego. Sprzedane

NOWOCZESNE I PRZYTULNE MIESZKANIE.

 

Mieszkanie przy ulicy Kopańskiego o powierzchni 53,06m2 z wygodną, widną łazienką, salonem połączonym z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami. Do mieszkania przynależy sporej wielkości balkon.

 

MIESZKANIE PRZY PARKU PRZYGODNA.

 

Pieszo w ciągu 5 minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do Parku Przygodna. Park o wielkości 2,2ha to przede wszystkim wspaniałe miejsce do spacerowania, urocze alejki, ogrodzone place zabaw, ławeczki i siłownia pod chmurką, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno dorosłych jak i dzieci. 10 minut zajmuje droga do centrum handlowego Ster, w którym oprócz hipermarketu znaleźć można butiki, kawiarnie i punkty usługowe. Bardzo blisko jest przychodnia, szkoły, przedszkola a także komunikacja miejska, tj. przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Sama ulica Kopańskiego jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania, w okolicy jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania.

 

NOWOCZESNA ZABUDOWA.

 

Osiedle Za Sterem składa się z 15 budynków wielorodzinnych. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw oraz boisko i siłownia. Budynki mieszkalne wyposażone są w windę.

 

WNĘTRZE SPODOBA SIĘ KAŻDEMU.

 

Projekt wnętrza stworzony został przez profesjonalistów, którym przyświecała idea ponadczasowego stylu i komfortu użytkowników. Dzięki temu wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobimy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Kopańskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze wspaniałymi lustrzanymi szafkami, drewnianym blatem, drewnianymi półkami i stylowym oświetleniem.  Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ.

 

Oznacza to że w mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się wysokiej jakości panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany.

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona jest z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Gumieńce, Kopańskiego 7, Szczecin
Numer oferty:
D4/17
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
53.1 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
4
Pięter w budynku
4
Dostępne od:
2017-12-01
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.
Zobacz inne

Oferowane mieszkania.