Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Gumieńce – Kopańskiego. Sprzedane

GUMIEŃCE NOWE MIESZKANIE SZCZECIN – NOWOCZESNE I PRZYTULNE MIESZKANIE

 

Gumieńce Kopańskiego nowe mieszkanie Szczecin. Lokal o powierzchni 53,06m2 z wygodną łazienką, salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami. Do mieszkania przynależy sporej wielkości balkon.

 

MIESZKANIE PRZY PARKU

 

5 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Parku Przygodna. Park ten to przede wszystkim wspaniałe miejsce do spacerowania, urocze alejki, ogrodzone place zabaw, ławeczki i siłownia pod chmurką, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno dorosłych jak i dzieci.

10 minut – do centrum handlowego Ster, w którym oprócz hipermarketu znaleźć można butiki, kawiarnie i punkty usługowe. Bardzo blisko jest przychodnia, szkoły, przedszkola a także komunikacja miejska. W okolicy jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania.

 

NOWOCZESNA ZABUDOWA

 

Osiedle Za Sterem składa się z 15 budynków wielorodzinnych. Zagospodarowanie terenu uwzględnia potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajdują się bezpieczny plac zabaw, boisko i siłownia. Budynki mieszkalne wyposażone w windę. 

 

WNĘTRZE SPODOBA SIĘ KAŻDEMU

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Mieszkanie jest jasne i bardzo funkcjonalne. Zadbaliśmy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Kopańskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze wspaniałymi lustrzanymi szafkami, drewnianym blatem, drewnianymi półkami i stylowym oświetleniem.  Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane, na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany. Gumieńce nowe mieszkanie Szczecin.

 

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Gumieńce Kopańskiego nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Gumieńce, Kopańskiego 7, Szczecin
Numer oferty:
D4/17
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
53.1 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
4
Pięter w budynku
4
Dostępne od:
2017-12-01
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.