Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Jasne Błonie – Janosika. Sprzedane

JASNE BŁONIE MIESZKANIE SZCZECIN – GOTOWE, PRZYTULNE I IDEALNIE POŁOŻONE

 

Lokal przy ulicy Janosika o powierzchni 51m2 z dużą wygodną łazienką, pokojem dziennym z którego roztacza się ładny widok na Szczecin oraz sypialnia z przestronną garderobą. Tak naprawdę to tylko dodatki do niezwykłej lokalizacji tuż przy Jasnych Błoniach.

Położenie jest unikatowe w skali Szczecina i stanowi jedyną taką inwestycje w okolicy. Sama ulica Janosika jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania. W koło jest wiele zieleni i urokliwych miejsc do spacerowania. Lokalizacja bardzo dobra do zamieszkania jak i wynajęcia.

 

ODLEGŁOŚCI

 

2 minuty – do Szpitala i przystanku autobusowego oraz tramwajowego.

5 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Jasnych Błoni – najbardziej reprezentacyjnego parku w mieście, który jest ulubionym miejscem spacerów mieszkańców Szczecina.

7 minut – do największego targowiska Manchatan i Basenów olimpijskich SDS.

 

ODNOWIONY UROKLIWY BUDYNEK

 

Budynek wykończony w nowoczesnym wysokim standardzie. Wyposażony między innymi w panoramiczną windę, automatyczne oświetlenie LED na korytarzach oraz garaże podziemne dla mieszkańców. Jasne Błonie mieszkanie Szczecin.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Mieszkanie ma piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrze. Zadbaliśmy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

Jasne Błonie mieszkanie Szczecin. W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą. Ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Jasne Błonie mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Śródmieście, Janosika 8, szczecin, poland
Numer oferty:
67/2017
Rodzaj miejsca postojowego:
Garaż podziemny dodatkowo płatny
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
51 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
4
Pięter w budynku
4
Miejsce parkingowe
1
Informacje dodatkowe.
  • Garaż
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.