Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Nowe miasto – Lewandowskiego 25. Sprzedane

LEWANDOWSKIEGO NOWE MIESZKANIE SZCZECIN

 

Drugie mieszkanie przy ulicy Lewandowskiego o powierzchni 51,82m2, 3pokojowe z wygodną łazienką. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 12,6m2.

 

ODLEGŁOŚCI

 

8 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

11 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

15 minut – do parku miejskiego.

18 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin. Atutem są bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.  Położenie w obrębie dzielnicy Nowe Miasto daje jednoczenie ciszę i komfort mieszkania.

 

BUDYNKI O NOWOCZESNEJ FORMIE

 

Lewandowskiego  to zespół zabudowy wielorodzinnej, wyróżniający się nowoczesną formą oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Lewandowskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Do tego dodajemy nowoczesne lampy w każdym pomieszczeniu. Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

ZAPYTAJ O CENĘ MIESZKANIA

 

Lewandowskiego nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Nowe Miasto, Lewandowskiego, Szczecin
Numer oferty:
D3/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Zewnętrzne miejsca parkingowe, ogólnodostępne
Stan wykończenia:
Wykończone bez mebli
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
51.9 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2019
Piętro
2
Pięter w budynku
3
Dostępne od:
2019-04-06
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
Rzut.