Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Nowe miasto – Lewandowskiego 52. Wkrótce

MIESZKANIE W CICHYM CENTRUM MIASTA.

 

Drugie mieszkanie przy ulicy Lewandowskiego o powierzchni 51,82m2 z wygodną łazienką, salonem połączonym z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 12,6m2.

Pieszo w ciągu kilku minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do centrum miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji. Położenie w obrębie dzielnicy Nowe Miasto daje jednoczenie ciszę i komfort mieszkania, sama ulica Lewandowskiego jest uliczką boczną o niskim natężeniu ruchu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji. Bardzo blisko jest Szczeciński Dworzec Główny a także jedna z największych atrakcji miasta czyli Wały Chrobrego i piękna Nabrzeżna Starówka.

Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. Dojazd do każdej z miejskich atrakcji zajmie nie więcej niż 10-15 minut. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola. Osiedle przy ulicy

 

BUDYNKI O NOWOCZESNEJ FORMIE.

 

Lewandowskiego to zespół zabudowy wielorodzinnej, wyróżniający się nowoczesną formą oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców.

 

PROJEKT WNĘTRZA STWORZONY ZOSTAŁ PRZEZ PROFESJONALISTÓW.

 

Przyświecała nam idea ponadczasowego stylu i komfortu użytkowników. Dzięki temu wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobimy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Lewandowskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ.

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się wysokiej jakości panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany.

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona jest z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

 

Zdjęcie wizualizacji wykorzystane ze strony Budnex

Adres:
Nowe Miasto, Lewandowskiego, Szczecin
Numer oferty:
D3/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Zewnętrzne miejsca parkingowe, ogólnodostępne
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
336.830zł
Powierzchnia
51.8 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2018
Piętro
2
Pięter w budynku
3
Dostępne od:
2018-12-05
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
    Rzut.
    Zobacz inne

    Oferowane mieszkania.