Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Nowe miasto – Lewandowskiego 23. Sprzedane

MIESZKANIE W CICHYM CENTRUM MIASTA

 

Nowe Miasto mieszkanie Szczecin. Lokal przy ulicy Lewandowskiego o powierzchni 55,32m2, 3pokoje z wygodną łazienką, salonem połączonym z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 8,5m2.

 

ODLEGŁOŚCI

 

8 minut – Wydział Filologiczny, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Techniki Morskiej i Transportu ZUT.

11 minut – Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji.

15 minut – pieszo do parku miejskiego.

18 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Centrum Miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji.

 

Nowe Miasto mieszkanie Szczecin. Atutem są bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.  Położenie w obrębie dzielnicy Nowe Miasto daje jednoczenie ciszę i komfort mieszkania.

 

BUDYNKI O NOWOCZESNEJ FORMIE

 

Lewandowskiego to zespół zabudowy wielorodzinnej, wyróżniający się nowoczesną formą oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców.

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

 

Wnętrze naszego mieszkania spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć. Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie.

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Lewandowskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

WYKOŃCZONE MIESZKANIE

 

W mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Do tego dodajemy nowoczesne lampy w każdym pomieszczeniu. Wykorzystaliśmy materiały firmy: Paradyż, Swiss Krono, Porta, Grohe i inne znane marki.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

Nowe Miasto mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Nowe Miasto, Lewandowskiego, Szczecin
Numer oferty:
D2/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Zewnętrzne miejsca parkingowe, ogólnodostępne
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
55.3 m2
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Rok budowy
2018
Piętro
0
Pięter w budynku
3
Dostępne od:
2019-02-18
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
Rzut.