Mieszkanie Umeblowane

NMSZCZECIN Nowe miasto – Potulicka 5. Wkrótce

ZAMIESZKAJ W NOWYM MIESZKANIU ZARAZ PRZY CENTRUM SZCZECINA

 

Już we wrześniu w naszej ofercie pojawi się nowe i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w nowoczesnym budynku w Śródmieściu przy ul. Potulickiej. 

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Projekt i wykonanie wnętrza spodoba się każdemu bez względu na wiek i płeć.

Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Potulickiej to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze stylowym oświetleniem a także funkcjonalna kuchnia. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE W STANDARDZIE ALL INCLUSIVE

 

Mieszkanie będzie gotowe do zamieszkania z wykończoną łazienką, kuchnią oraz meblami w całym lokalu. Dodatkowo stylowe dekoracje nadadzą niepowtarzalny domowy klimat.

 

MIESZKANIE W CICHYM CENTRUM

 

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczecinie przy ul. Potulickiej. Pieszo w ciągu kilku minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do centrum miasta i wszystkich oferowanych przez niego atrakcji. Położenie w obrębie dzielnicy Nowe Miasto daje jednoczenie ciszę i komfort mieszkania. Sama ulica Potulicka jest uliczką boczną o niskim natężeniu ruchu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, Piastów Office Center, który oprócz powierzchni biurowych oferuje dostęp do nowoczesnego klubu fitness, kawiarni oraz restauracji. Bardzo blisko jest Szczeciński Dworzec Główny.

Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z całym miastem. Dojazd do każdej z miejskich atrakcji zajmie nie więcej niż 10 minut. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe, sklepy, centra handlowe, apteki, szkoły i przedszkola.

 

0zł za PCC. Sprzedaż bez podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Nowe Miasto, Potulicka 5, Szczecin
Numer oferty:
D3/18
Rodzaj miejsca postojowego:
Jest możliwość dokupienia miejsca postojowego pod budynkiem.
Stan wykończenia:
Nowe, wykończone i umeblowane
Kuchnia:
Umeblowana z nowoczesnym sprzętem AGD
312.000zł
Powierzchnia
40.5 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2018
Piętro
2
Pięter w budynku
5
Dostępne od:
2018-09-28
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Internet
  • Telefon
  • Telewizja
  • Winda
Rzut.
Zobacz inne

Oferowane mieszkania.