Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Pogodno – Łukasińskiego. Zarezerwowane

NOWE MIESZKANIE Z DUŻYM OGRODEM.

 

Mieszkanie przy ulicy Łukasińskiego o powierzchni 53,61m2 z wygodną łazienką, przestronnym pokojem dziennym, oddzielną kuchnią oraz przytulną sypialnią. Ogromną zaletą mieszkania jest taras oraz wspaniały, duży ogród o łącznej powierzchni 120 m2. Mieszkanie bardzo słoneczne, ekspozycja południowa.

 

MIESZKANIE W DZIELNICY POGODNO.

 

Nowoczesne i zamknięte osiedle, usytuowane u zbiegu ulic Waleriana Łukasińskiego i Żniwnej, w prestiżowej, znanej wszystkim mieszkańcom Szczecina zielonej dzielnicy miasta – Pogodno. Lokalizacja zapewnia komfort, bliskość zieleni a zarazem łatwy dostęp do centrum miasta. Pieszo, spokojnym spacerkiem dochodzimy do międzyosiedlowego parku położonego przy ulicy gen. Kutrzeby. Oprócz alejek spacerowych znajdziemy tu boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, stoły do gry w ping-ponga oraz w szachy. W parku jest także plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, karuzelą, ślizgawkami, drabinkami oraz drewnianym pociągiem. Kolejną zaletą jest odgrodzony wybieg dla psów z niezbędnymi elementami małej architektury.

Kilka minut zajmie droga z osiedla do pasażu handlowego Bukova Park, a także sklepu Piotr i Paweł. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, przedszkola, komunikacja miejska.

 

PRESTIŻOWY KOMPLEKS MIESZKANIOWY.

 

Inwestycja wyróżnia się nietuzinkową architekturą i wysoką jakością wykonania. Zamknięte osiedle zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach przyszłych właścicieli. Starannie zaprojektowane i funkcjonalne przestrzenie zapewniają komfort i wygodę. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, zaś lokale zlokalizowane na wyższych kondygnacjach duże balkony. Opracowując projekt osiedla, deweloper miał na uwadze najbardziej wymagających Klientów – jest on spójny z charakterem miejsca oraz łączy wygodę, komfort i życie w bliskim kontakcie z naturą. Teren osiedla został kompleksowo zagospodarowany poprzez wykonanie pełnej infrastruktury, jezdni, chodników, oświetlenia, skwerów, placu zabaw dla dzieci, ciągów pieszych. Wyodrębniono ogólnodostępne miejsca postojowe. Integralnym elementem architektury osiedla jest zieleń.

 

JUŻ NIE MUSISZ ZASTANAWIAĆ SIĘ JAK WYREMONTOWAĆ SWOJE NOWE MIESZKANIE, ZROBIMY TO ZA CIEBIE.

 

Tworzymy piękne, jasne i bardzo funkcjonalne wnętrza. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Łukasińskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka ze wspaniałymi lustrzanymi szafkami, drewnianym blatem, drewnianymi półkami i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ.

 

Oznacza to że w mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się wysokiej jakości panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany.

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona jest z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

 

Zdjęcie wizualizacji wykorzystane ze strony Vastbouw

Adres:
Pogodno, Łukasińskiego, Szczecin
Numer oferty:
D10/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu
Kuchnia:
Osobna do własnej aranżacji
348.500zł
Powierzchnia
53.6 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2019
Piętro
0
Pięter w budynku
2
Dostępne od:
2019-02-01
Ogród [m2]
120
Informacje dodatkowe.
  • Internet
  • Ogródek
  • Taras
  • Telefon
  • Telewizja
Rzut.
Zobacz inne

Oferowane mieszkania.