Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Pogodno – Łukasińskiego. Sprzedane

NOWE MIESZKANIE Z DUŻYM OGRODEM

 

Pogodno nowe mieszkanie Szczecin. Mieszkanie przy ulicy Łukasińskiego o powierzchni 53,61m2 z wygodną łazienką, przestronnym pokojem dziennym, oddzielną kuchnią oraz przytulną sypialnią. Dodatkowo, ogromną zaletą mieszkania jest taras oraz wspaniały, duży ogród o łącznej powierzchni 120 m2. Nowe Mieszkanie bardzo słoneczne, ekspozycja południowa.

ODLEGŁOŚCI

 

3 minut – pieszo do pasażu handlowego Bukova Park oraz sklepu Piotr i Paweł.

13 minut – pieszo do parku miejskiego. Oprócz alejek spacerowych znajdziemy tu boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, stoły do gry w ping-ponga oraz w szachy. W parku jest także plac zabaw dla dzieci. Kolejną zaletą jest odgrodzony wybieg dla psów z niezbędnymi elementami małej architektury.

22 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do rodzinnego ośrodka sportowego.

 

Pogodno – lokalizacja zapewnia komfort, bliskość zieleni a zarazem łatwy dostęp do centrum miasta. Dodatkowo, najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, przedszkola, komunikacja miejska.
 
PRESTIŻOWY KOMPLEKS MIESZKANIOWY

Nowoczesne i zamknięte osiedle, usytuowane  w prestiżowej, zielonej dzielnicy miasta – Pogodno. Opracowując projekt osiedla, deweloper miał na uwadze najbardziej wymagających Klientów – jest on spójny z charakterem miejsca oraz łączy wygodę, komfort i życie w bliskim kontakcie z naturą. Teren osiedla kompleksowo zagospodarowany poprzez wykonanie pełnej infrastruktury, jezdni, chodników, oświetlenia, skwerów, placu zabaw dla dzieci, ciągów pieszych. Wyodrębniono ogólnodostępne miejsca postojowe. Integralnym elementem architektury osiedla jest zieleń.

 

FUNKCJONALNE I ZAPLANOWANE WNĘTRZE

 

Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie 🙂 Pogodno nowe mieszkanie Szczecin. Wnętrze mieszkania przy ulicy Łukasińskiego to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywanie.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

Oznacza to, że w mieszkaniu znajdują się wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są wygładzone i pomalowane na biały kolor a na podłogach znajdują się stylowe panele. Drzwi wewnętrzne są wstawione, a we wszystkich pomieszczeniach znajdują się nowoczesne lampy.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Nowe mieszkanie. Dzięki temu, sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

ZAPYTAJ O CENĘ MIESZKANIA

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami. Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Pogodno, Łukasińskiego 43, Szczecin
Numer oferty:
D10/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu
Stan wykończenia:
Wykończone bez mebli
Kuchnia:
Osobna do własnej aranżacji
Powierzchnia
53.6 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2019
Piętro
0
Pięter w budynku
2
Dostępne od:
2019-04-10
Ogród [m2]
120
Informacje dodatkowe.
  • Internet
  • Ogródek
  • Taras
  • Telefon
  • Telewizja
Rzut.