Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Warszewo – Limby. Sprzedane

PRZYTULNE, NOWOCZESNE, IDEALNIE POŁOŻONE.

 

Mieszkanie przy ulicy Limby o powierzchni 57,94m2 z wygodną łazienką, salonem połączonym z jadalnią i przestronną kuchnią oraz dużą sypialnią. Do mieszkania przynależy balkon.

00MIESZKANIE PRZY PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ I PARKU WARSZEWO-PODBÓRZ.

 

Mieszkanie zlokalizowane jest w Szczecinie przy ul. Limby 1. Pieszo w ciągu 10 minut spokojnym spacerkiem dochodzimy do wspaniałej Puszczy Wkrzańskiej. Znajdują się tam tereny rekreacyjne, szlaki rowerowe i spacerowe, tereny do uprawiania Nordic Walking, polany leśne z miejscem na ognisko, polany sportowe. Oprócz Puszczy Wkrzańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również Szczecińska Gubałówka, czyli jedyny kompleks sportów zimowych w województwie zachodniopomorskim. Atutem jest również bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z miastem. Dojazd samochodem do Centrum zajmuje zaledwie 15 minut. Przy osiedlu powstaje nowy Park Warszewo-Podbórz, a w raz z nim boisko, place zabaw dla dzieci oraz ścieżki spacerowe. Sama ulica Limby jest uliczką boczną o bardzo niskim natężeniu ruch co gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

 

NOWOCZESNA I NISKA ZABUDOWA wielorodzinna z przemyślaną architekturą.

 

Osiedle Natura Park tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu i jedno klatkowych. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże i komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw.

 

PIĘKNE, JASNE I BARDZO FUNKCJONALNE WNĘTRZE.

 

Już nie musisz zastanawiać się jak wyremontować swoje nowe mieszkanie, zrobiliśmy to za Ciebie. Dbamy o szczegóły, zachowując wysoką jakość. Wnętrze mieszkania przy ulicy Limby to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka z pięknym drewnianym blatem i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ.

 

Oznacza to, że w mieszkaniu znajduje się w pełni wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są pomalowane na biały kolor, na podłogach w pokojach znajdują się wysokiej jakości panele, natomiast w łazience gres. Drzwi wewnętrzne są wstawione wraz z klamkami i ościeżnicami. Osprzęt elektryczny jest zamontowany. Kuchnia posiada przygotowane instalacje elektryczne i hydrauliczne do montażu nowoczesnych mebli kuchennych (zabudowa do własnej aranżacji).

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona jest z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

0zł za prowizje. Transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników.

 

0zł za Internet, telewizję i telefon stacjonarny do końca 2018.

 

Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Warszewo, Limby 1, Szczecin
Numer oferty:
D9/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Garaż podziemny. Opcja dodatkowo płatna.
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
58 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
0
Pięter w budynku
2
Dostępne od:
2018-02-14
Informacje dodatkowe.
 • Balkon
 • Garaż
 • Internet
 • Pom. użytkowe
 • Telefon
 • Telewizja
  Rzut.
  Zobacz inne

  Oferowane mieszkania.