Mieszkanie Pod klucz

NMSZCZECIN Warszewo – Limby. Sprzedane

WARSZEWO NOWE MIESZKANIE SZCZECIN – PRZYTULNE, NOWOCZESNE, IDEALNIE POŁOŻONE

 

Mieszkanie przy ulicy Limby o powierzchni 57,94m2 z wygodną łazienką, salonem połączonym z jadalnią i przestronną kuchnią oraz dużą sypialnią. Dodatkowo, do mieszkania przynależy balkon.

ODLEGŁOŚCI

 

4 minut – pieszo do parku Park Warszewo-Podbórz, a tam place zabaw dla dzieci oraz ścieżki spacerowe.

14 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do wspaniałej Puszczy Wkrzańskie. Znajdują się tam tereny rekreacyjne, szlaki rowerowe i spacerowe, tereny do uprawiania Nordic Walking, polany leśne z miejscem na ognisko, polany sportowe.

23 minut – spokojnym spacerkiem dochodzimy do Szczecińskiej Gubałówki czyli jedyny kompleks sportów zimowych w województwie zachodniopomorskim.

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Atutem jest bliskość i skomunikowanie terenu osiedla z miastem. Dzięki temu, dojazd samochodem do Centrum zajmuje zaledwie 15 minut

 

NOWOCZESNA I NISKA ZABUDOWA wielorodzinna z przemyślaną architekturą

 

Osiedle Natura Park tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu i jedno klatkowych. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże i komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Dzięki temu, na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw.

 

PIĘKNE, JASNE I BARDZO FUNKCJONALNE WNĘTRZE

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Wnętrze mieszkania przy ulicy Limby to jasne podłogi, białe ściany, nowoczesna łazienka z pięknym drewnianym blatem i stylowym oświetleniem. Stworzyliśmy projekt, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń i umożliwia swobodne przechowywania.

 

MIESZKANIE PRZYGOTOWANE POD KLUCZ

 

W mieszkaniu znajduje się w pełni wykończona łazienka wraz z armaturą, ściany w całym mieszkaniu są pomalowane na biały kolor, na podłogach w pokojach znajdują się stylowe panele, natomiast w łazience gres. Drzwi wewnętrzne są wstawione a w każdym pomieszczeniu znajdują się nowoczesne lampy. Dodatkowo, kuchnia posiada przygotowane instalacje elektryczne i hydrauliczne do montażu mebli kuchennych. Warszewo nowe mieszkanie Szczecin.

CO ZYSKUJESZ?

 

0zł za PCC. Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Na mieszkanie wystawiamy fakturę VAT, a na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

 

0zł za prowizje. Sami sprzedajemy mieszkania. Dzięki temu, transakcja zwolniona z dodatkowych opłat agencyjnych, odbywa się bez pośredników. Przeczytaj więcej o nas.

 

0zł za Internet, telewizję i telefon stacjonarny do końca 2018.

 

Warszewo nowe mieszkanie Szczecin. Jesteś zainteresowany innymi mieszkaniami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego i NAPISZ DO NAS !!!

Adres:
Warszewo, Limby 1, Szczecin
Numer oferty:
D9/17
Rodzaj miejsca postojowego:
Garaż podziemny. Opcja dodatkowo płatna.
Stan wykończenia:
Wykończone
Kuchnia:
Do własnej aranżacji
Powierzchnia
58 m2
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Rok budowy
2017
Piętro
0
Pięter w budynku
2
Dostępne od:
2018-02-14
Informacje dodatkowe.
  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Pom. użytkowe
  • Telefon
  • Telewizja
Rzut.