nmszczecin realizacje 2020
Witamy

NMSZCZECIN.

Realizacje 2020 Zobacz co zrobiliśmy.

22 maja, 2020
nmszczecin realizacje 2020

Nmszczecin realizacje 2020 | Zobacz co zrobiliśmy

Za nami niezwykle intensywny czas

Nmszczecin realizacje 2020

Dawno, dawno temu… Planując okres zima/wiosna 2020 szykowaliśmy się do spokojnej pracy. Kilku chwil na odpoczynek po ciężkiej jesieni i zgromadzenia energii, przed bardzo pracowitym w budownictwie, sezonem  wiosenno-letnim. No wiecie, taka zimowa sielanka 🙂

Bardziej pomylić się nie mogliśmy!

Za sprawą opóźnień dewelopera, te mieszkania, które mieliśmy zrobić jesienią, dostaliśmy dopiero w styczniu. W styczniu też, musieliśmy się podjąć realizacji umów, zaplanowanych na ten czas.
Dla naszego zespołu, oznaczało to dwa razy więcej pracy!
Zapowiada się ciekawie prawda?
Ale, co to dla nas! Trochę logistyki, trochę gimnastyki – opanowaliśmy sytuację 😉
I właśnie wtedy, kiedy czuliśmy, że nic nas nie może powstrzymać. Pojawił się On! „Sami wiecie kto” w koronie. Wirus jeden….
Brak dostępu do sklepów i hurtowni, strach pracowników i jeszcze na dopełnienie, przymusowa czternastodniowa kwarantanna…

I nie ma mocnych

To dla wszystkich był okres niepewności. Ale wiecie co? Okazało się że mamy jeszcze ósmy bieg. Wrzuciliśmy go i dzięki wyrozumiałości naszych klientów, zrealizowaliśmy wszystkie projekty. Wszystkie 11 mieszkań  o łącznej powierzchni blisko 500m2 wygląda wspaniale! A my nabraliśmy wiary w to, że wspólnie z Wami, możemy góry przenosić.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Nmszczecin realizacje 2020 #nmszczecin

nmszczecin realizacje 2020

Autor

admin.

Comments are closed here.